Služby

KOSMETIKA 
 
Jsem vystudovaná kosmetička a pracuji s českou, přírodní kosmetikou RYOR. V péči o pleť používám moderní ultrazvukovou špachtli a galvanickou žehličku neboli ošetření světelnou terapií, oba dva přístroje jsou šetrné a zároveň velmi účinné.
Jsem zde proto, abych je vyslechla a pomohla naplnit. Nejdříve zanalyzuji Vaši pleť a poté vyberu vhodnou péči. To vše v atmosféře dokonalé důvěry. Pro každou klientku sestavím kosmetický program v závislosti na jejích individuálních potřebách a možnostech.
 
KOSMETIKA RYOR

Proč jsme vstoupili na kosmetický trh a čím se odlišujeme od ostatních kosmetických značek?

Už od začátku je naším záměrem vytvořit a „ušít“ ošetření každé zákaznici na míru.

Ošetření se tvoří „step by step“ – krok za krokem, na počátku vašeho kontaktu s námi je jednodušší, po navržení základního ošetření, které řeší vaše problémy ho rozšiřujeme a cílíme při dalších kontrolách.

Všechny vyráběné přípravky RYOR jsou vyvíjeny ve vlastních laboratořích, které jsou významnou součástí firmy.

Aktivní, účinné látky jsou připravovány na bázi bylinných a rostlinných extraktů a v součinnosti s moderními kosmetologickými trendy jsou cíleně zaměřeny na řešení problémů pleti, ošetření a modelaci těla. Vývojoví pracovníci firmy používají při vývoji a následně při vývoji kosmetických přípravků aktivní látky, suroviny a parfémové kompozice od renomovaných firem z celého světa.

OŠETŘENÍ ULTRAZVUKOVOU ŠPACHTLÍ

Moderní, bezbolestné, šetrné a velmi účinné hloubkové čištění pleti. Tato technologie nahrazuje nepříjemné a agresivní mechanické čištění pleti. Po ošetření nemá klient podrážděnou pleť s červenými flíčky a nehrozí případné zanesení infekce.

Čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle je velice populární. Hloubkové čištění funguje na principu vysokofrekvenčních vibrací, je naprosto bezbolestné, neagresivní a účinné. Vhodné i např. na velmi citlivou pleť nebo pleť s kuperózou. Ošetřením působí na prokrvení pokožky a současně je umožněn snazší přísun živin a vody do jejího nitra. Zašedlou barvu a unavený výraz obličeje způsobují kromě jiného také nečistoty uložené hluboko pod kožní škárou. U mastné pleti a akné čistí póry a brání hromadění keratinu v ústí mazových žláz. Tím snižuje riziko tvorby zánětů a vřídků a také pomáhá redukovat velice častý problém, kterým je keratosis pilaris. U všech typů pleti se pak ultrazvuková špachtle osvědčuje při zapracovávání účinných látek.Výsledkem je čistá, hydratovaná, rozjasněná, dobře prokrvená a zdravá pleť mladšího vzhledu.

OŠETŘENÍ GALVANICKOU ŽEHLIČKOU (světelná terapie)

Její před­ností je, že díky svým rege­ne­rač­ním účin­kům omla­zuje pleť, vyhladí vrásky, sjed­notí barvu vaší pleti, zmírní otoky a váčky a je velmi účinná v boji s celu­li­ti­dou. Rozdíl poznáte brzy nejen vy, ale i vaše okolí!
Galvanickou žeh­ličku lze pou­žít na všechny druhy pleti – mla­dou, zra­lou, suchou, mast­nou, ale i posti­že­nou akné, ekzé­mem, lupen­kou i der­ma­ti­ti­dou. Lze ji pou­žít i na dvou­leté dítě. Galvanická žeh­lička si ana­ly­zuje pleť a podle toho si nastaví inten­zitu gal­va­nic­kého proudu. Při žeh­lení se roz­proudí lymfa, zmírní se otoky a zprů­chodní se póry až k buň­kám.

 V první fázi dochází k hloub­ko­vému vyčiš­tění pleti– deto­xi­kaci a v druhé fázi jí dodají hyd­ra­taci a zvýší její tonus, dochází k hloub­ko­vému zapra­vení gelů a kos­me­tiky do pod­koží, čímž dochází k mnoho násob­nému vstře­bání účin­ných látek kos­me­tic­kých pří­pravků. Pravidelné ošet­ření gal­va­nic­kou žeh­lič­kou výsledky násobí!

Jak často se má gal­va­nická žeh­lička používat?

Zpočátku se dopo­ru­čuje pou­ží­vat gal­va­nic­kou žeh­ličku 2x týdně. Poté stačí pra­vi­delně pečo­vat o pokožku jed­nou za 3–4 týdny.

Účinky ošet­ření gal­va­nic­kou žehličkou

  • zpev­ňuje kon­tury obli­čeje a cel­kově při­spívá k omla­zení a rege­ne­raci obli­čeje, krku a dekoltu
  • zmír­ňuje kruhy pod očima
  • hloub­kově čistí pokožku, zprů­chod­ňuje póry k buňkám
  • akti­vuje ště­pení buněk, sjed­no­cuje tonus a odstín pleti
  • akti­vuje lymfu, zmír­ňuje váčky a otoky obli­čeje, zeštíhluje ho
  • je velmi účinná v boji s celulitidou
  • výrazně redu­kuje pod­bra­dek, akné, hlu­boké rýhy i drobné vrásky
  • zpev­ňuje svaly obli­čeji, krku a dekoltu
  • rychlé zho­jení pro­blémů, např. po akné a zánět­li­vých pupíncích

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS metodou řasa na řasu

Toužíte po tom, aby Váš pohled působil neodolatelně ve dne i v noci?Patříte mezi ženy, které pečují o svůj vzhled, ale nechcete zkrášlováním u zrcadla strávit půl dne? Vypravujete děti do školy nebo se Vám někdy stane, že zaspíte a z ranní péče o sebe se stane spíše stres? Nebo si jen přejete, aby Vaše přirozené řasy byly delší či hustější, tmavší či zahnutější?. Prodlužování řas v dnešní moderní době představuje službu, kterou využívá stále více žen, které si přejí vypadat kouzelně pro muže, kolegy, přátele a hlavně samy pro sebe. Navštivte můj salon. Pracuji s profesionální kosmetikou DIAMOND LASHES. Aplikace kompletního setu řas trvá přibližně 1 hodinu.